Поняття веб-дизайну

Comienza Ya. Es Gratis
ó regístrate con tu dirección de correo electrónico
Поняття веб-дизайну por Mind Map: Поняття веб-дизайну

1. Back-end

1.1. серверна частина:завантаження інформації з сервера сайту;довідка повідомлень,пошук інформації

2. Front-end

2.1. інтерфейсна частина: відображення тексту, кнопок, зображень, анімацій

3. Сервер

3.1. апаратне забезпечення, виділене і / або спеціалізоване для виконання на ньому сервісного програмного забезпечення і зберігання цієї інформації.

4. Хостинг

4.1. послуга, що включає надання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад Internet).

5. Вебсервер

5.1. це сервер, що приймає HTTP-запити від клієнтів, зазвичай веббраузерів, видає їм HTTP-відповіді, зазвичай разом з HTML-сторінкою, зображенням, файлом, медіа-потоком або іншими даними

6. IP-адреса

6.1. унікальний ідентифікатор (адреса) пристрою (найчастіше комп'ютера), що підключений до інтернету.

7. Доменне ім'я

7.1. це адреса (ім’я) сайту в мережі інтернеті, яка складається з літер і цифр. Кожне доменне ім’я в інтернеті унікальне. Максимальна довжина доменного імені (між крапками) — 63 символи.

8. Лонгрід

8.1. тип інформації, на прочитання якої у користувача потрібно більше часу, ніж зазвичай

9. Адаптивні системи

9.1. системи у яких автоматично змінюється алгоритм керування з метою збереження показників якості при довільному зміщенні характеристик керованого об'єкта та зовнішніх умов.

10. Веб-сайт

10.1. це сукупність програмних, інформаційних, а також медійних засобів, логічно пов'язаних між собою. По суті ж веб-сайт — це віддзеркалення успішності фірми, її обличчя.

11. Веб-сторінка

11.1. інформаційний ресурс, до­ступний у мережі World Wide Web, який можна переглянути у веб-браузері

12. Посилання

12.1. в програмуванні об'єкт, який вказує на певні дані, але не зберігає їх.

13. Кросбраузерність

13.1. це технологія розробки сайту, при якій весь сайт правильно відображається в різних браузерах.

14. Браузер

14.1. це спеціальна програма-оглядач, яка відіграє роль провідника між користувачем і мережею.

15. Верстка

15.1. поєднання персонального комп'ютера та спеціального програмного забезпечення для створення макету для друку в типографії або на принтері.

16. Гіпертекст

16.1. текст для перегляду на комп'ютері, який містить зв'язки з іншими документами («гіперзв'язки» чи «гіперпосилання»); читач має змогу перейти до пов'язаних документів безпосередньо з вихідного (первинного) тексту, активувавши посилання.

17. Тег

17.1. ознака даних; (релевантне) ключове слово або термін, що асоціюється або надається фрагменту інформації (зображенню, географічній карті, відео-кліпу тощо), описуючи в такий спосіб фрагмент та дозволяючи здійснювати класифікацію на основі ключових слів та пошук інформації

18. HTML

18.1. мова розмітки, або ще один спосіб зберігання інформації. За допомогою HTML ти позначаєш текст, вказуючи своєму веб-переглядачу, як він має розуміти позначений текст, так само як і на жорсткому диску інформація зберігається в блоках, кластерах, секторах, доріжкаx і тільки за допомогою, такої, визначеної структури твій комп'ютер розуміє, що треба, а що не треба зчитувати.

19. CSS

19.1. це спеціальна мова (мова стилів), за допомогою якої описують вигляду документів (як і де відображати елементи веб-сторінки), написаних мовами розмітки даних. Найчастіше CSS використовується для документів, котрі розмічені мовою HTML, XHTML та XML.

20. JavaScript

20.1. це мова програмування, що дозволяє зробити Web -сторінку інтерактивною, тобто такою що реагує на дії користувача.

21. JQuery

21.1. популярна JavaScript-бібліотека з відкритим кодом

22. WordPress

22.1. це популярна система керування вмістом сайту (CMS), яка має відкритий вихідний код та поширюється під ліцензією GNU GPL. На даний момент, WordPress найчастіше використовується для створення блогів на її основі.