ТЗН та їх можливості

Jetzt loslegen. Gratis!
oder registrieren mit Ihrer E-Mail-Adresse
ТЗН та їх можливості von Mind Map: ТЗН та їх можливості

1. Smart Technologies

1.1. Smart Notebook

1.1.1. Основна особливість SMART Notebook полягає в тому, що його можна використовувати для запису перебігу уроку чи доповіді, робити під час обговорень помітки, використовувати інші програмні засоби і т. ін. Записану послідовність сторінок можна зберігати у файлах, завантажувати, відтворювати та редагувати. Сторінки із SMART Notebook можна також зберігати у форматі HTML для подальшого розміщення їх в мережі Інтернет. Програмне забезпечення інтерактивної дошки SMART Board надає можливість створювати як динамічні демонстраційні одиночні слайди, так і комп’ютерні навчальні моделі, що є досить актуальним у фізиці.

1.2. Smart Response

1.2.1. За допомогою системи інтерактивного опитування SMART Response ™ можна проводити опитування, тестування та зберігати результати. Проглянути можна як результати окремого учня, так і групи/класу за обраний Вами період навчання і дізнатися наскільки Ваші учні засвоїли пройдений матеріал. Система інтерактивного опитування SMART Responseзабезпечує прямий зв'язок між вчителем та учнями, а також надає вчителю можливість контролювати рівень розуміння матеріалу учнями.

1.3. Smart Board

1.3.1. Інтерактивна дошка SMART Board це сенсорний екран, що працює як частина системи в яку ще включені комп’ютер та проектор. Інтерактивна дошка SMART Board дозволяє контролювати всі програми одним дотиком, писати та малювати на поверхні цифровими чорнилами та зберігати всі записи. Інтерактивна дошка реагує на дотик пальця (або іншого предмета) як на клік мишкою. У комплекті постачаються бутафорські пластикові маркери, які можуть бути замінені будь-яким непрозорим предметом.

2. Audacity

2.1. вільний багатоплатформний аудіоредактор звукових файлів, орієнтований на роботу з декількома доріжками

3. Windows Movie Maker

3.1. програма для створення / редагування відео, яка має такі можливості: Отримання відео з цифрової відеокамери, створення слайд-шоу із зображень, обрізання або склеювання відео, накладення звукової доріжки, додавання заголовків і титрів, створення переходів між фрагментами відео, додавання простих ефектів, висновок проекту у формат WMV або AVI з налаштовуємою якістю

4. Microsoft Share Point Designer

4.1. WYSIWYG HTML-редактор і програма для веб-дизайну від компанії Microsoft

5. Front Page

5.1. WYSIWYG-редактор HTML,програма володіє широким спектром можливостей, зокрема, може автоматично відправляти зміни, внесені розробником сайту в вихідні тексти, в режимі реального часу.

6. Система дистанційного навчання Moodle

6.1. система управління курсами (електронне навчання), також відома як система управління навчанням або віртуальна навчальна середовище (англ.) [2]. Являє собою вільне (розповсюджується за ліцензією GNU GPL) веб-додаток, що надає можливість створювати сайти для онлайн-навчання.