Ліфт

Jetzt loslegen. Gratis!
oder registrieren mit Ihrer E-Mail-Adresse
Ліфт von Mind Map: Ліфт

1. Stress Testing

1.1. Чи поїде ліфт при навантаженні у 650 кг замість 600? А чи поїде, якщо натиснути дві кнопки одночасно? Як ліфт буде поводитись при екстремально високих чи низьких температурах? Чи спрацьовують гальма у разі пориву тросу?

2. Negative Testing

2.1. Що відбудеться, якщо при закриванні дверей засунути ногу? Пострибати під час руху? Підпалити кнопку ліфту? Палити в ліфті? Викинути сміття в шахту?

3. Functional Testing

3.1. Якщо натиснути на кнопку 5 поверху, чи поїде ліфт? Чи привезе він мене на 5 поверх? Чи зачиняться двері до початку руху кабіни? Чи зупиниться ліфт при натисканні кнопки екстреної зупинки? Чи працює зв'зок з диспетчером? Чи їде ліфт зі швидкістю, вказаною в документації? Чи не відчиняються двері під час руху? Чи не вимикається світло під час руху?

4. Usability Testing

4.1. Чи зручно розташована панель з кнопками - не під стелею, наприклад. Чи не завузькі двері. Коли ліфт приїздить - чи не завеликий зазор між дверима кабіни та дверима шахти? Чи добре освітлена кабіна ліфту і чи добре користувачам видна панель?

5. Compatibility Testing

5.1. Чи буде цей ліфт працювати з двигуном іншого типу? Чи буде працювати при низькій напрузі? Високій?

6. Documentation Testing

6.1. Перевірити інструкція до використання, чи в порядку вона. Чи присутній номер телефону в кабіні ліфту та на головній посадовій площадці?, куди звертатися у разі поламки ліфту чи іншої екстреної ситуації?

7. Beta-Testing

7.1. Пустити знайомих в ліфт, хай катаються

8. GUI Testing

8.1. Чи зрозумілі цифри, що означають номер поверху? Чи на кнопці екстреного виклика диспетчера є напис чи інтуїтивно зрозуміле зображення? Чи легка для читання табличка з інформацією про вантажопідйомність, номери виклику обслуговуючого персоналу?

9. Entry Point Testing

9.1. Чи використовувався цей ліфт до цього? Чи немає на ліфту будь-який механічних пошкоджень?

10. Security Testing

10.1. Чи можуть отримати дозвіл до двигуну ліфта лише ті, хто на це вповноважений? Чи відкриті та безпечні шляхи доступу до машинного відділення для технічного персоналу? Чи має технічний персонал відповідну кваліфікацію?

11. Validation

11.1. Чи це ліфт взагалі? Чи все це в цілому дає нам той результат, що ми очікували?

12. Verification

12.1. Чи є в ліфті трос? Чи є кабіна? Чи є дверцята? Чи відповідають всі запчастини технічним нормам та чи встановлені вони відповідним чином?

13. Performance Testing

13.1. Який кінцевий експлуатаційний строк ліфта? Яка максимальна кількість спусків та підйомів? Яка максимальна вантажопідйомність? Чи існує мінімальна?