EA3 LIFE CHANGING CONTENT STRATEGY

Track and organize your meetings within your company

Kom i gang. Det er Gratis
eller tilmeld med din email adresse
EA3 LIFE CHANGING CONTENT STRATEGY af Mind Map: EA3 LIFE CHANGING CONTENT STRATEGY

1. Kdo bude členem?

1.1. 1. Hledači příležitostí - živnostníci, kteří hledají způsob, jak přijít k penězům, hledající zlatý grál a obchodní systém, který jim přinese konečně peníze. (MLM, pojišťováci, obchodní prodejci a jiní pracující pro firmy na živnostňák.) - jejich snem je finanční svoboda. Často single, zkoušejí, hledají, jdou do akce, ale bez fokusu, strategie, smysluplného plánu.

1.2. 2. Obyčejní změstnanci - kteří pracují pro firmy, manažeři, řadoví lidé, kteří sní o tom, že budou konečně dělat něco, co je baví a budou z toho mít i peníze. Neví, jak na to. Mají strach odejít, nevěděli by si, co si počít. Mají rodinu, hypotéku a často jen své dětské sny, zatím nenaplněné.

1.3. 3. Podnikatelé, majitelé malých firem - mají svůj byznys a tráví v něm moře času, vydělávají peníze, ale moc jim nezbývá, musí platit zaměstnance a mají výdaje. Postavili se na vlastní nohy, ale stali se vězni svého vlastního byznysu. Chtěli by z toho ven. Dělat, co je fakt baví, méně pracovat, více vydělávat - více žít. Svůj život si moc neužívají, je to krysí závod a rodině se také moc nevěnují.

1.4. 4. Marketingoví manažeři - malé firmy a střední firmy - ti mají úkol od šéfa a chcou ho splnit a tak čtou, chodí na semináře, prošli školou apod. teď se snaží aplikovat co umí praxi, ale často ta reklama a super mkg techniky jen stojí peníze, ale tolik zákanízníků jim to zase negeneruje. Ti hledají další systém, které je vytáhne z bryndy.

1.5. 5. Neziskovky, charity, organizace a dobročinné spolky - zda na ne nejak cílit je k diskuzi, ale mám info, že je zde u nás velká skupina takovýchto subjektů a možná je zajímavá.

1.6. Co je největší touhou a snem lídí v těchto skupinách?

1.7. Co je největší problém těchto lidí a co je v životě nebaví?

1.8. Jaké by pro ně bylo ideální řešení?

1.9. A co z tohoto ideálního řešení jim můžeme nabídnout v EA3?

2. Goals pro členy a průběh EA3

2.1. Udržet pozornost

2.2. Motivovat

2.3. Překvapovat

2.4. Jít do akce a dělat věci

2.5. Nadchnout je prvními výsledky

3. OBSAH EmailAcademy 3 PREMIUM

3.1. Life&Byznys Changing Rychlo-Kurz EA3 Premium - startovací a zakončovací koučovací video, které zajistí, abyste to, co se naučíte, také udělali. Dostanete velký obraz celé EA3 Premium a akční kroky s checklisty, které vás provedou celým prémiovým programem, abyste neuhli z cesty a rok 2013 pro vás byl nejlepší rok v životě.

3.2. EmailAcademy 3 Online Program - "core" video trénink, který popisuje a provádí vás 8 klíčovými kroky, jak zavést efektivní EM do vašeho podnikání

3.3. EmailAcademy DVD Master Kurz (EA Živě) - 6 DVD, 8h tréninku, které jdou do hloubky internetové strategie a miliónových taktik online marketingu, info-marketingu a email marketingu. 8 kroků, které z vás udělají experta, bez toho, abyste museli studovat 5 let a platit stovky tisíc korun.

3.4. INFO-MARKETING MBA v 60 minutách - video prezentace, proč je info-marketing největším a nejvýdělečnějším objevem marketingu 21.století a jak z toho těžit ve vašem byznyse po dalších pár desítek let a zajistit tak nejen svou firmu, ale také vaše děti.

3.5. Online Webináře pro otázky a dotazy členů EA3 Premium - po celých 5 týdnů vás budu osobně provázet celou EA3 Premium, abyste byli ve spojení a zůstali motivovaní jít do akce a dělat věci. Každý týden proto uspořádám live webinář.

3.6. A k tomu tištěný online manuál, worksheets, který je celým programem provede, budou si dělat cvičení, odpovídat otázky, brainstormovat a sebe-koučovat. Co více nabídnout? Nevím :))))

4. BONUSY

4.1. 10xEMPIRE z New Yorku - záznam 2h přednášky, kterou jsem natočil loni v dubnu po návratu ze setkání světových Info-marketérů v New Yorku, kam stál vstup, lístek $10.000. Ty nejlepší strategie světových špiček sdílím v tomto bonusovém videu.

4.2. Miliónový Odšťavňovač Databáze - DVD, kde poprvé odhalím krok za krokem techniku, která mi za 5 dní vydělala 2.7mil. Kč jen s využitím vlastní databáze emailů. (tohle video, vám vrátí investici do EA3 10x po prvních 30 minutách, pokud už teď máte databázi emailů.)

4.3. Jak za 30 dní vymyslet, napsat a vytvořit a pak prodávat svůj první vlastní ebook a vybudovat tak pasivní příjem na mnoho let postavený na platformě Firmy 2.0, kterou máte jako člen k dispozici v super bonusech.

4.4. Jak vybudovat tým snů - skutečný příběh, jak jsem během 24 měsíců vybudoval tým snů, společenství spolu-pracovníků, které vystřelilo mé projekty z nuly na obrat přes 20.000.000. Staňte se vy tím lídrem, který přitáhne ty nejlepší experty, aby pracovali právě pro vás a aby se z nich stali navíc dobří přátelé.

5. SUPER BONUS SPECIAL: DISCOUNT COUPONS

5.1. Přímo na Order page budeme prodávat a v sale videu to bude uvedeno jako BONUS SPECIAL - slevové kupóny na softwary, které musí mít:

5.2. PLATFORMA FIRMY 2.0 - VÁŠ AUTOMAT NA ZÁKAZNÍKY A MILIÓNOVÁ PLATFORMA PRO PODNIKÁNÍ - sada aplikací pro webové stránky, sběr kontaktů, evidenci kontaktů, email marketing, prodejní formulář na prodej služeb, produktů, info-produktů, platby na internetu, vystavení faktury, správa faktur a export do účetnictví. Vše, co jsme s celým týmem vyvíjeli posledních 12 měsíců, máte teď VY k dispozici jako členové EA3 Premium.

5.2.1. Běžná cena tohoto balíku aplikací na rok je 30.000 Kč, jako člen 1.000 Kč pro první rok.

5.3. Lístek na Živou akci MI Živě, největší setkání Info-podnikatelů a expertů na Info-podnikání roku 2013.

5.3.1. Běžná cena 9.750 Kč, jako člen EA3 970 Kč.

5.4. 12 měsíční členství v Online Academy Clubu*****

5.4.1. Běžná cena 4.970 Kč za rok, jako člen EA3 2.490 Kč.

6. UPSELL: EA3 DIAMANT: 3-denní koučovací VIP WORKSHOP INTENSIV

6.1. Pro ty z vás, kteří už nyní nechtějí čekat ani týden déle a tuší, že i přesto, že mají všechny informace nyní k dispozici a není nic, co by více potřebovali k tomu, aby nastartovali své podnikání díky email a info-marketingu, ale chtějí vše uvést do praxe co nejrychleji a pod dohledem, mám ještě jednu nabídku. Upozorňuji, že tato nabídku není pro všechny. Je omezená a také velmi drahá. Protože je určena pro ty, kteří si uvědomili, že každý týden teď možná prodělávají desítky nebo stovky tisíc Kč, protože nemají nastavenu svou prodejní platformu a automat na zákazníky na internetu. A proto jsem se rozhodl, že připravím a investuji prostředky a čas do 3 denního intenzivního koučovacího výcviku, workshopu, kde budete pod dohledem týmu expertů z mého týmu a mě osobně a společně, v těchto třech dnech, implementujeme těch 8 kroků EA do vašeho podnikání a vybudujeme platformu, abyste mohli okamžitě začít přijímat objednávky a profitovat. Akce se bude konat o víkendu XY a účast na této VIP uzavřené akci bude umožněna jen vybraným, kteří splní kritérie, která najdete níže a uhradí 35.000 Kč, což je cena vstupu na tento intensivní workshop.

7. SUPRISE BONUSY:

7.1. MOTIVAČNÍ PECKA: S.O.S. VIDEO

7.1.1. Pokud kdykoliv v průběhu programu pocítíte, že potřebujete podržet, získat motivaci nebo jen prostě povzbudit, vemte si toto DVD a pusťte si ho. 2x20min v podání nejlepšího motivačního kouče v ČR Marka Dzirasy, vás zvedne ze židla a opět vrátí na dráhu.

7.2. 4 triky z time managementu

7.2.1. Tohle video je váš start. Každý úspěšný a výkonný člověk, za kterým jsou vidět v životě výsledky zvládl jednu klíčovou dovednost. Schopnost investovat svůj čas. A proto přijměte mé 4 nejlepší triky z time managementy, které v mém podnikání znamenaly opravdový rozdíl.