Майбутня професія:(ІТ програміст)

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Майбутня професія:(ІТ програміст) by Mind Map: Майбутня професія:(ІТ програміст)

1. Вимоги

1.1. досвід роботи з платформою .NET 3.5/4.0/4.5 і мовою C#

1.2. знання основ мови JavaScript

1.3. досвід роботи з базами даних (MS SQL або Oracle)

1.4. розуміння принципів розробки додатків Enterprise рівня

2. Навчання

2.1. Самонавчання

2.2. Університет

2.3. Додаткова література

3. Кар`єрний зріст

3.1. ВУЗ. Першокурсник

3.2. ВУЗ. Студент старших курсів

3.3. ВУЗ. Преддипломник

3.4. Молодий спеціалист

3.5. Після кількох років роботи. Ведучий програміст

4. Плюси

4.1. Можливість роботи за кордоном. Професіоналам своєї справи, завжди раді навіть за кордоном. Адже, програмісти за кордоном беруть за свою роботу набагато більше, ніж наші співвітчизники.

4.2. Висока можливість працювати на самого себе, або хоча б вдома. Звичайно, можна і в офісі сидіти, однак сьогодні весь Інтернет рясніє віддаленою роботою. Чому б не спробувати себе тут? Працюючи на дому, вам не потрібно витрачати час на дорогу. Вставати до схід сонця. Ваше робоче місце - на зручному кріслі перед монітором.

4.3. Затребувана і престижна професія. З кожним роком попит на комп'ютерних програмістів зростає. Спілкування, бізнес, навчання, щоденні покупки, Інтернет консультації - усе життя поступово переходить в Інтернет. Всі обслуговуючі сайти, портали, магазини, соціальні мережі, створюють саме програмісти.

4.4. Високi заробiтки

5. Мінуси

5.1. Ненормований робочий день. Найчастіше програміст змушений доробляти роботу ночами і на вихідних. Вихід: плануйте свою роботу, навіть якщо ви працюєте вдома.

5.2. Велике навантаження. Робота програміста вимагає величезної зосередженості і концентрації уваги. Можуть виникати різні проблеми з клієнтами. Сприймайте невдачі простіше і радійте своїм досягненням.