Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Distantsõpe by Mind Map: Distantsõpe

1. Murekohad:

1.1. Erinevates ainetes uute teemade võtmine, nende õppimine, nendest arusaamine on veidi raske ja koolis tunduvalt lihtsam ja mugavam.

1.1.1. Nt loodusõpetus, mulle väga meeldib see õppeaine ja reaalained on mu tugev külg aga kuna selline loodusõpetus nagu meil praegu on ehk siis keemiaks ja füüsikaks muutuv, see meeldib mulle samuti ja ma olen sellega väga hästi hakkama saanud aga nüüd tuli meil uus teema ning selle peale oli kontrolltöö ja ma sain selle -4 sest sellest arusaamine ja selle mõistmine ongi raskem ja sellepärast ma vajangi õpetajat kes mulle selle lahti seletaks ja kes mind mu küsimustega aitaks, muidugi ma saan õpetajatele kirjutada aga mõnikord on lihtsalt küsimusi liiga palju ning mõnikord ma ei oska oma küsimust isegi loogiliselt ja arusaadavalt sõnastada.

2. Tunnid võiksid olla:

2.1. Hetkel see kuidas meie tunnid on sobib mulle, sest minu meelest kuidagi paremini ei saakski, sest see kui 30 õpilast + õpetaja teeksid videotunni ja hakkaksid uut teemat võtma ei oleks minu meelest lihtsalt võimalik.

3. Mis meeldib:

3.1. Meeldib see, et saab natukenegi kauem magada ja hommikul jõuan teha endale korralikult putru ja vahel ka smuutit mitte, et söön iga hommik kiiruga krõbinad või pisikese võileiva.

3.1.1. Samuti meeldib mulle see, et saab olla omaajaperemees ning oma aega ning seda mida ma teen ja kuidas ise planeerida, see ei meeldi just kõigile aga mulle see just meeldib. Veel meeldib mulle see et ma saan nt olla dressides pleedi sees ja juua kakaod samalajal kui teen inimeseõpetust, või nt olla oma mõnusas voodis teki all ja teha informaatikat ning samalajal teed juua.

4. Mis ei meeldi:

4.1. Õpetajad panevad asju erinevatesse kohtadesse ja mõnikord on seletused segased.

5. Minu ettepanekud:

5.1. Õpetajad võiksid panna kõik õppimise kõik ühte kohta ja võimalikult kiirelt, ma mõistan seda kui mõnikord hilinevad asjad nt ühe päeva ja see on täiesti okei ja me mõistame seda, sest me kõik oleme ikkagi inimesed mitte arvutid ja see ongi täiesti okei aga see kui neljapäeval antakse asjad mis on vaja reedeks ära teha siis see on veidi ebamugav, sest kui ma õpin kõik asjad kolmapäevaks ära, et kolmapäeva pärastlõunal sõita maale kuni esmaspäeva hommikuni siis ma ei võta ju asju kaasa kui ma arvan, et mul on kõik õpitud ning see tekitab veel omakorda segadust ja ebamugavust nii õpilastele kui ka õpetajatele.

5.1.1. Asjad võiks olla kõik nt ülesannete all ning sinna ei ole vaja panna terve nädala juttu vaid teha see jutt terasse või mõnda teise kohta ning jättagi ülesannete alla lihtsalt selle koha link kust ma täpsemad juhised leian. Nii teevad nt mu loodusõpetuse õpetaja, informaatika õpetaja ja vene keele õpetaja ning see on tohutult mugav, sest kõik on selge, ühes kohas ja lihtsasti kättesaadav, olen seda ka klassikaaslastega ja samuti ka koolikaaslastega arutanud ning neile meeldib see samuti.

5.1.1.1. Kuna erinevates ainetes on raskusi teemadest arusaamisega siis oleksid uue teema seletused ja erinevad joonised samuti väga abiks, jah muidugi ma saan lugeda õpikust ja üritada arusaada aga mõnikord ei saa ma ikkagi aru, sest nt matemaatikas me saamegi iga uue teemaga kaasa joonised ja teema seletuse ja lisaks sellele loeme õpikut ja ühest veebikeskonnast teema kohta lisaks.

6. Samuti soovin avaldada kiitust ja respekti tublidele õpetajatele, sest vahel teen ma mõne õppeaine jaoks tehtud tunnikirjelduse lahti ja see toob kohe naeratuse näole kui meile on antud juhtnöörid selgelt ning on näha, et õpetaja on näinud vaeva, et meie saaksime asjadest võimalikult selgelt ja ühtemoodi aru. PÜSIGE TERVED!!!